dutch
international
science
film festival

Vierde editie 07 t/m 11
nov 2018
Nijmegen

dva_hmfllaser1338

Wie zijn wij

InScience is een vijfdaags wetenschapsfilmfestival dat jaarlijks plaatsvindt in november en wordt georganiseerd door Stichting InScience – Dutch International Science Film Festival. De vierde editie vindt plaats van 7 tot en met 11 november 2018.

bestuur

  • Peter Hagoort – Directeur Donders Institute
  • Sandra den HamerDirecteur EYE
  • Elianne Keulemans – Strategische relaties Radboud Universiteit
  • Pepijn Kuyper – Directeur Lantarenvenster Rotterdam
  • Ronald Migo – Adviseur overheid en bedrijfsleven

organisatie

Johan van de Woestijne
Directeur – directie@insciencefestival.nl 

Lisa ter Berg
Programmacoördinator –  lisa@insciencefestival.nl

Rob van den Bergh
Programmeur Film – rob@insciencefestival.nl

Daisy van de Zande
Hoofdprogrammeur Talks – daisy@insciencefestival.nl

Susanne Beckers
Programmamaker Educatie – educatie@insciencefestival.nl

Julia Vrenken
Communicatiecoördinator – julia@insciencefestival.nl

Koen van Vliet
Zakelijk coördinator – koen@insciencefestival.nl

Melin Mommers
Productiecoördinator – melin@insciencefestival.nl

Matthijs van der Laan
Hospitality – matthijs@insciencefestival.nl

Vrijwilligerscoördinatoren – vrijwilligers@insciencefestival.nl

ANBI

  • InScience – Dutch International Science Film Festival is erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI).
  • Stichting InScience
    Postbus 1584
    6501 BN Nijmegen
  • Bezoekersadres
    Prins Hendrikstraat 7
    6521 AV Nijmegen
    info@insciencefestival.nl

    btw nummer

  • NL 854838338B01

    KvK nummer

  • 62490702