International
science
film festival
Nijmegen

Vierde editie 07 t/m 11
nov 2018
Nijmegen

dva_hmfllaser1338

Wie zijn wij

InScience is een vijfdaags wetenschapsfilmfestival dat jaarlijks plaatsvindt in november en wordt georganiseerd door Stichting InScience International Science Film Festival Nijmegen. De vierde editie vindt plaats van 7 tot en met 11 november 2018.

bestuur

  • Peter Hagoort – Directeur Donders Institute
  • Sandra den HamerDirecteur EYE
  • Elianne Keulemans – Strategische relaties Radboud Universiteit
  • Pepijn Kuyper – Directeur Lantarenvenster Rotterdam
  • Ronald Migo – Adviseur overheid en bedrijfsleven

staf

Johan van de Woestijne
Directeur – directie@insciencefestival.nl 

Lisa ter Berg
Programmacoördinator –  lisa@insciencefestival.nl

Rob van den Bergh
Programmeur Film – rob@insciencefestival.nl

Daisy van de Zande
Hoofdprogrammeur Talks – daisy@insciencefestival.nl

Susanne Beckers
Programmamaker Educatie – educatie@insciencefestival.nl

Julia Vrenken
Communicatiecoördinator – julia@insciencefestival.nl

Koen van Vliet
Zakelijk coördinator – koen@insciencefestival.nl

Melin Mommers
Productiecoördinator – melin@insciencefestival.nl

Matthijs van der Laan
Hospitality – matthijs@insciencefestival.nl

Vrijwilligerscoördinatoren – vrijwilligers@insciencefestival.nl

ANBI

  • InScience International Science Film Festival Nijmegen is erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI).
  • Stichting InScience
    Postbus 1584
    6501 BN Nijmegen
  • Bezoekersadres
    Prins Hendrikstraat 7
    6521 AV Nijmegen
    info@insciencefestival.nl
  • btw nummer: NL 854838338B01
  • KvK nummer: 62490702