dutch
international
science
film festival

Derde editie 08 t/m 12
nov 2017
Nijmegen

dva_hmfllaser1338

Wie zijn wij

InScience is een vijfdaags wetenschapsfilmfestival dat jaarlijks plaatsvindt in november en wordt georganiseerd door Stichting InScience – Dutch International Science Film Festival. De derde editie vindt plaats van 8 tot en met 12 november 2017.

bestuur

  • Peter Hagoort – Directeur Donders Institute
  • Sandra den HamerDirecteur EYE
  • Elianne Keulemans – Strategische relaties Radboud Universiteit
  • Pepijn Kuyper – Directeur Lantarenvenster Rotterdam
  • Ronald Migo – Voorzitter Raad van Toezicht Museum Het Valkhof

organisatie

Johan van de Woestijne
Directeur – directie@insciencefestival.nl 

Meike van Zandvoort
Hoofdprogrammeur Film –  meike@insciencefestival.nl

Rob van den Bergh
Programmeur Film – rob@insciencefestival.nl

Stefan Schevelier
Hoofdprogrammeur Talks – stefan@insciencefestival.nl

Susanne Beckers
Programmamaker Educatie – educatie@insciencefestival.nl

Annelot Tijs
Programmamaker Educatie – annelot@insciencefestival.nl 

Julia Vrenken
Communicatiecoördinator – julia@insciencefestival.nl

Koen van Vliet
Zakelijk coördinator – koen@insciencefestival.nl

Melin Mommers
Productiecoördinator – melin@insciencefestival.nl

Matthijs van der Laan
Hospitality – matthijs@insciencefestival.nl

Elisabeth van Overloop
Fondsenwerving – elisabeth@insciencefestival.nl

ANBI

  • InScience – Dutch International Science Film Festival is erkend als een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI).
  • Stichting InScience
    Postbus 1584
    6501 BN Nijmegen
  • Bezoekersadres
    Prins Hendrikstraat 7
    6521 AV Nijmegen
    info@insciencefestival.nl

    fiscaal nummer

    854838338